נגישות

חברת פלסטו-ווק (1990) בע"מ מחויבת לנגישות, ושואפת לבנות את האתר שלה מונגש כך שכולם, כולל אנשים עם מוגבלויות, יוכלו להשיג את המירב מאתר החברה. החברה נוקטת את מירב המאמצים והפעולות הנדרשות, ביחס לנושא הנגישות לאנשים עם מוגבלויות, על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות נגיש, עצמאי ושוויוני, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

 

הסדרי נגישות מבנים

משרדי חברתנו – ממוקמים ברחוב העמית יצחק 3, ראשון לציון ובסמיכות לכניסה משרדים מקומות חנייה רבים, אשר מהם רצף גישה קלה למשרדי חברתנו, הממוקמים בקומת הקרקע, כך שאין צורך בעלייה במדרגות.

חנות המכירה "פלסטו-ווק בוטיק" – ממוקמת ברחוב שמעון ישראלי 8, ראשון לציון, ובסמיכות לחנות מקומות חנייה רבים, אשר מהם רצף גישה קלה, כאשר בכניסה לחנות ישנה רמפה עם מעקה, המאפשרת כניסה נוחה לבעלי מוגבלויות.

במקרה הצורך, ניתן לפנות אלינו על מנת לקבל כל סיוע הנדרש בנושא הנגישות הפיזית אל משרדי חברתנו או אל חנות "פלסטו-ווק בוטיק".

 

נגישות אתר האינטרנט

אתר חברתנו נגיש לאנשים עם מוגבלויות ומאפשר גלישה יעילה ונוחה על מנת לאפשר הנאה מרבית מהמידע שמספק אתר האינטרנט – באתר תפריט נגישות נוח ונגיש. האתר עומד בדרישות תקנון שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג – 2013 ובפרט לדרישות תקנה 35א בתקנון שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג – 2013.

התאמות הנגישות בוצעו ע"פ התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AAומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך ומותאם לתצוגה בדפדפנים המקובלים בשוק ולשימוש בטלפון הסלולארי.

האתר הותאם לעבוד למול טכנולוגיות מסייעות, אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב, כל הקישורים באתר מודגשים באמצעות קו סימון, האתר הותאם לתצוגה ברורה של רכיבי האתר ולהפעלה באופן המקובל עם המקלדת בעזרת מקשי החיצים, ENTER ו- ESC וליציאה מתפריטים וחלונות. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA או בתוכנת Jaws העדכניות ביותר.

 

אמצעים נוספים ליצירת קשר

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו. אנו פועלים על מנת לשפר את נגישות האתר מתוך מחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה. כמו כן, אנו מעדכנים את האתר מעת לעת, על פי הצורך, ושואפים להנגיש תוכן חדש. אם, למרות מאמצינו, נתקלתם בקושי בגישה לתוכן חדש או קיים באתר, או נתקלתם בבעיית נגישות, נשמח ונודה על כך שתיידעו אותנו על מנת שנוכל לטפל בנושא.

ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות:

מספר טלפון: 03-9910788.

מספר פקס: 03-9617758.

פרטי רכז נגישות בחברתנו: דן וסטרייך, טלפון: 03-9610788

תאריך עדכון ההצהרה: 03.04.2022

לעזרה/לייעוץ מקצועי מלאו פרטים

* שדה חובה